Obrazy ze zwierzętami

Obrazy ze zwierzętami

Jaki jest Wasz ukochany futrzak? To chomik, pies czy kot? Egzotyczne zwierzęta również goszczą w obrazach na ściany. Dzięki tej dekoracji ściennej, nie będziesz musiał tak często odwiedzać ZOO by przypomnieć sobie wyjątkowe nazwy tych zwierząt. Własny, mały zwierzyniec może zagościć w Twoim wnętrzu.

Nawet jeśli nie macie żadnego zwierzaka, w każdej chwili możecie to zmienić. Wyjątkowe dekoracje ścienne w postaci obrazów ze zwierzętami to ciekawe rozwiązanie dla osób które nie mogą pozwolić sobie na zwierzaka, chociażby alergicy.

Obrazy na ściany mogą być świetnym pomysłem, dla kogoś kto nie może mieć zwierzaka. Mała namiastka ciepłego futerka i ślicznych, dużych oczu wpatrzonych w nas.  Do wyboru są psy, koty, konie, chomiki oraz egzotyczne zwierzęta w innych rodzajach dekoracji. Obrazy w różnych kształtach oraz kombinacjach. Od najprostszego, pojedynczego obrazu, po panoramiczne i długie dekoracje. Dyptyki, tryptyki oraz nowoczesne wieloczęściowe kaskady to dekoracje, które dopasują się do każdego wnętrza.

Tak jak każde wnętrze jest indywidualne i idealnie dopasowane pod właściciela, tak obraz będzie wykonany pod wypatrzone miejsce w pomieszczeniu. Obrazy ze zwierzętami udekorują zarówno pokój dziecka jak i salon.  Chwile radości ze zwierzakami bez konieczności wychodzenia z domu. Obrazy dzięki sosnowym blejtramom po wyciągnięciu z paczki są gotowe od razu do powieszenia.  Zmień w parę chwil swoje mieszkanie w kolorowe miejsce pełne słodkich zwierzaków.

Jeśli szukacie więcej dekoracji ze zwierzętami, to polecamy wejście na tą stronę.